Get Adobe Flash player

Szkoła w obiektywie ucznia

W szkolnym konkursie fotograficznym „Szkoła w obiektywie ucznia” uczestnicy sfotografowali wiele szkolnych sytuacji.

Czytaj więcej...

Pasowanie na ucznia

„Ślubuję być dobrym i uczciwym uczniem, być dobrym kolegą...", takimi słowami najmłodsi uczniowie naszej szkoły 26 października 2016 roku zobowiązali się godnie reprezentować imię szkoły. Uczniowie klasy I A i I B pod kierunkiem wychowawczyń pani Anny Burdach i pani Jolanty Lange przygotowali dla gości program artystyczny z wierszykami i piosenką.

Czytaj więcej...

30 lat minęło!

21 października 2016 r. nasza szkoła obchodziła jubileusz 30-lecia. Z tej okazji przybyło do szkoły wielu gości, którzy mogli podziwiać ciekawy program artystyczny przygotowany przez nauczycieli naszej szkoły po kierunkiem Pani Marii Dzięgielewskiej

Czytaj więcej...

Dni Patrona

W dniach 10 – 18 października w naszej szkole odbywały się Dni Patrona Jana Matejki.


Z tej okazji w szkole przez cały tydzień wydarzyło się wiele ciekawych inicjatyw. Począwszy od pojawiających się w salach lekcyjnych bardzo interesujących gazetek o naszym Patronie, a skończywszy na konkursach związanych z postacią Patrona. Uczniowie z klas IV – VI w czasie zajęć komputerowych tworzyli prezentacje o Patronie i Szkole.

Czytaj więcej...

Wyjście do schroniska

11 października 2016 r. klasa 2g oraz dzieci ze świetlicy wraz z opiekunkami odwiedziły koszalińskie schronisko dla zwierząt.

Czytaj więcej...