Get Adobe Flash player

Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

1 kwietnia 2017 roku drużyny SP nr 18 z Koszalina rywalizowały w Finale Turnieju Wojewódzkiego w piłkę nożną „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Czytaj więcej...

Spelling Champion - Mistrz Literowania

26 kwietnia 2017 r. odbył się międzyszkolny konkurs „Spelling Champion- Mistrz Literowania”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 18.

Czytaj więcej...

Sukcesy uczniów naszej szkoły w XII Międzyszkolnym Konkursie Krasomówczym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Koszalinie

Sukcesy uczniów naszej szkoły w XII Międzyszkolnym Konkursie Krasomówczym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Koszalinie.

Czytaj więcej...

WOPR w Osiemnastce

27 kwietnia 2017 r. gościliśmy w naszej szkole ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z oddziału koszalińskiego, którzy przeprowadzili zajęcia profilaktyczne pod nazwą „Bezpieczna Woda”.

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki w piłkę ręczną chłopców

W Resku odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców. W turnieju szczypiorniaka uczestniczyły cztery najlepsze szkolne drużyny w województwie zachodniopomorskim, w tym zawodnicy SP 18 Koszalin, którzy w turnieju spisali się znakomicie zdobywając srebrne medale.

Czytaj więcej...