Get Adobe Flash player

Działania Samorządu Uczniowskiego w grudniu

Już tradycyjnie zorganizowaliśmy akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Tym razem postanowiliśmy pomóc mieszkańcom Domu Samotnej Matki „Dar Życia” w Koszalinie.

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w listopadzie

21 listopada z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień przyznano tytułu Kolega/ Koleżanka z klasą. W klasach II-III przyznano 50 tytułów, a w klasach IV-VI 40. Zdobywcy tego zaszczytnego tytułu otrzymali odznaki z rąk członków Samorządu Uczniowskiego. Koleżankom i kolegom z klasą serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w październiku

Na początku października Samorząd Uczniowski spotkał się z panią dyrektor Kariną Gajdą. Uczniowie przedstawili się i opowiedzieli krótko o sobie. Pani dyrektor pogratulowała nowemu Samorządowi i życzyła owocnej pracy w roku szkolnym 2016/2017.

Czytaj więcej...

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017 Od 19 do 23 września trwała w naszej szkole kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje sylwetki na przygotowanych własnoręcznie plakatach wyborczych, które następnie zostały zaprezentowane w holu na parterze.

Czytaj więcej...

Wolontariat w 18-stce!

Wolontariat w 18-stce!

Nasza szkoła zawsze chętnie podejmuje się akcji wolontariatu!

Tak było i tym razem. W ramach akcji charytatywnej ogłoszonej w szkole udało nam się zebrać 1852 złote na pomoc 14-letniej Julii Kopacz z Koszalina, która pilnie oczekuje na operację serca.

Czytaj więcej...