Get Adobe Flash player

Działania Samorządu Uczniowskiego w czerwcu


1 czerwca z okazji Dnia Dziecka przyznano w klasach tytuły „Koleżanka/kolega z klasą”. Samorząd uczniowski wręczył odznaki wszystkim wyróżnionym uczniom. W klasach II i III przyznano 49 tytułów, a w klasach IV-VI 41. Razem przyznano 90 tytułów. Wszystkim, którzy otrzymali to wyróżnienie serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w maju


Dzień Niezapominajki stał się już w naszej szkole tradycją. Święto przypada 15 maja i jest miłym akcentem w szkolnej codzienności. Celem obchodów było zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji.

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w kwietniu


W kwietniu w ramach Dni Ekologii wykonaliśmy w gablocie SU gazetkę z okazji Światowego Dnia Ziemi przypadającego 22 kwietnia. Jako Samorząd propagujemy postawy ekologiczne wśród naszych kolegów i koleżanek. Uważamy, że zawsze warto pochylić się nad losem naszej planety i zmieniać swoje spojrzenie na otaczający nas świat.

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w marcu


2 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla rodziców przyszłorocznych klas I. Jako Samorząd Uczniowski zaangażowaliśmy się w jego organizację i przebieg. Pełniliśmy rolę przewodników po szkole oraz udzielaliśmy rodzicom i ich pociechom wielu cennych informacji. Zapraszaliśmy naszych gości do odwidzenia sal lekcyjnych, w których odbywały się zajęcia otwarte. Mamy nadzieję, że przyszli uczniowie chętnie wrócą do naszej szkoły już we wrześniu!

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w lutym


Przed feriami zimowymi ogłosiliśmy, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, konkurs fotograficzny pt. „Zwierzęta w obiektywie”. Do udziału w konkursie zgłoszono wiele pięknych zdjęć, więc członkowie Samorządu Uczniowskiego długo obradowali zanim podjęli decyzję o wyborze najlepszych prac.

Czytaj więcej...