Get Adobe Flash player

Działania Samorządu Uczniowskiego w maju

Dzień Niezapominajki stał się już w naszej szkole tradycją. Święto przypada 15 maja i jest miłym akcentem w szkolnej codzienności. Celem obchodów było zachowanie od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji.

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w kwietniu

W kwietniu Samorząd Uczniowski złożył najserdeczniejsze życzenia dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły z okazji Świąt Wielkanocnych. Życzyliśmy wszystkim ciepłych i wspaniałych chwil w gronie rodziny, dużo zdrowia i samych słonecznych dni!

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w marcu

Na początku marca ogłosiliśmy wyniki konkursu fotograficznego pt. „Zwierzęta w obiektywie”. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych zdjęć i wybór był bardzo trudny. Po burzliwej dyskusji udał nam się podjąć decyzję i wyłoniliśmy zwycięzców konkursu.

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w lutym

W lutym podsumowaliśmy akcję „Góra Grosza”. Była to już XVII edycja „Góry Grosza” W tym roku udało nam się zebrać 1746,63 zł!

Czytaj więcej...

Działania Samorządu Uczniowskiego w styczniu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wydarzenie, obok którego Samorząd Uczniowski nie mógł przejść obojętnie. Wolontariusze z Samorząd zbierali pieniądze wśród szkolnej społeczności.

Czytaj więcej...