Get Adobe Flash player

Konkurs Matematyczno – Informatyczny „Młodzi Twórczy”

W ubiegły piątek reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Konkursu Matematyczno - Informatycznego "Młodzi Twórczy" organizowanego przez Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich. Uczniowie podzieleni na dwa dwuosobowe zespoły zmierzyli się z wymagającymi zadaniami z matematyki oraz zadaniem informatycznym.

Czytaj więcej...

Biegajmy razem

Szczegóły - TUTAJ

Quiz Omnibus dla uczniów klas II

Z okazji Dni Książki w piątek 22 kwietnia odbył się quiz wiedzy dla uczniów klas II OMNIBUS. Drugoklasiści musieli wykazać się nie tylko wiedzą ogólną z różnych dziedzin, ale także refleksem, ponieważ zgłaszali się do odpowiedzi naciskając lampki sygnalizacyjne. Wśród pytań były nie tylko te dotyczące literatury, słynnych ludzi, powiedzeń, ale również z zakresu geografii, świata roślin i zwierząt i wiele innych.

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej „ONE WORLD – ONE DREAM”

Z okazji Dni Olimpijczyka w dniach 20-21 kwietnia odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy olimpijskiej „ONE WORLD – ONE DREAM”. Reprezentacja Osiemnastki po wygranych eliminacjach, w finale musiała uznać wyższość innych szkół, ostatecznie zajmując czwarte miejsce. Zwycięzyła drużyna gospodarzy Szkoła Podstawowa nr 10.

Czytaj więcej...

Konkurs na bajkę dla dzieci i rodziców rozstrzygnięty!

Protokół komisji konkursowej z dnia 04.04.2016 r.


 II międzyszkolny konkurs literacki na bajkę dla rodziców i dzieci „Bajki na dobranoc. Poczytaj mi mamo.... Poczytaj mi tato...."
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie

Czytaj więcej...