Get Adobe Flash player

Laureaci szkolnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015-2016


Łącze do dokumentu - TUTAJ


Dni wolne 26 – 27 maja 2016 r.

Przypominamy o dniach wolnych od zajęć szkolnych:

Czwartek 26 maja 2016 r.– Boże Ciało

Piątek 27 maja 2016 r. – dzień wolny od zajęć  (szkoła zamknięta, odpracowanie nastąpi w sobotę 4 czerwca podczas festynu rodzinnego w godz. 10.00 – 13.00)

Do szkoły wracamy w poniedziałek 30 maja 2016 r.

Życzymy wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku.

Udział w Olimpiadzie Sportowej i promocji naszej gry o Koszalinie

"Poznaj Koszalin" to nazwa gry, która powstała w wyniku konkursu ogłoszonego przez Szkołę Podstawową nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie. Chcąc uświetnić obchody 750-lecia Koszalina zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych i mieszkańców miasta do wspólnej gry pod Ratuszem. Zabawa odbyła się 20 maja 2016r. w godz. 12.00-13.00. Promocja gry planszowej o Koszalinie "Poznaj Koszalin" pod Patronatem Prezydenta Miasta Koszalina odbyła się z udziałem samej autorki Julii Troskowskiej z klasy 3b oraz jej kolegów i koleżanek.


...::: MIGAWKI :::...


 

Głosuj na Michalinę!

Miło nam poinformować, że praca naszej uczennicy Michaliny Jaśkiewicz została zakwalifikowana do ścisłego finału ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejszy "List dla Ziemi".

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Arkadiuszem Niemirskim

Uczniowie naszej szkoły (kl. IVe i Vb) pod opieką nauczycieli bibliotekarzy oraz p. Anny Banaśkiewicz udali się do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z pisarzem dla młodzieży Arkadiuszem Niemirskim.

Czytaj więcej...