Get Adobe Flash player

Juhu - wakacje!

Zakończenie edukacji w szkole podstawowej to ważny moment w uczniowskim życiu.

Czytaj więcej...

Stypendia Prezydenta Miasta

22 czerwca 2016 r.  w Filharmonii Koszalińskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia uczniów w nauce. Wśród 83 nagrodzonych Stypendium Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w nauce znaleźli się także uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Innowacja pedagogiczna pt. „Język angielski znasz i w grę planszową grasz”

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klas V d I V e realizowali innowację pedagogiczną pt. „Język angielski znasz i w grę planszową grasz”. Dzieci zostały podzielone na kilka  zespołów. W skład każdego zespołu wchodziło troje, bądź  czworo uczniów, którzy mieli za zadanie opracować grę planszową.

Czytaj więcej...

Szachiści najlepsi w Koszalinie

W sobotę 18 czerwca 2016 r. odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Szkół Koszalińskich w szachy. W zawodach wystartowało 31 szachistów reprezentujących 14 drużyn z koszalińskich szkół.

Czytaj więcej...

Apel podsumowujący rok szkolny 2015/16

16 czerwca, podczas spotkania klas IV – VI podsumowaliśmy rok szkolny 2015/2016.
Na początku rytmem samby przywitała nas Patrycja Nykiel z klasy III b śpiewając piosenkę „Samba Mosquito”. Następnie miało miejsce przekazanie Kroniki Szkoły, którą w bieżącym roku szkolnym prowadziła klasa V c.  Od 1 września 2016 r. o Kronikę Szkoły będzie dbała aktualna klasa IV b.

Czytaj więcej...