Get Adobe Flash player

Kadra - 2021 / 2022

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie
rok szkolny 2021/2022


 

Banaśkiewicz Anna

język angielski

Bazyliński Mieszko

wychowanie fizyczne

Borysławska Martyna

wychowanie fizyczne

Bryła Anna

wychowawca świetlicy

Burdach Anna

edukacja wczesnoszkolna

Buzała Małgorzata

język angielski

Chabas Katarzyna

przyroda

Chorążewicz Justyna

geografia, doradztwo zawodowe

Dawidowska Izabela

edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska Marzena

religia

Decyk Natalia

nauczyciel wspomagający

Dębska Maria

nauczyciel wspomagający

Dzięgielewska Maria

edukacja wczesnoszkolna

Gawlik Barbara

język polski

Gil Dorota

język niemiecki

Gostyńska-Waś Sylwia

język niemiecki

Grześkowiak Elżbieta

Historia, WOS

Gumińska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Gunerka Anna

edukacja wczesnoszkolna

Haczykowska Marta

religia

Jacewicz Katarzyna

język polski

Janicka Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Jęczkowska Agnieszka

nauczyciel bibliotekarz

Kaczmarek Agnieszka

wychowanie fizyczne

Kaleczyc Krystyna

matematyka

Kamyk Magdalena

Biologia, chemia

Karwat Natalia

matematyka, fizyka

Kempa Anna

język angielski

Kępczyńska Katarzyna

język angielski, wdżwr

Kisiel Irena

fizyka

Kołecka Justyna

język polski

Kopeć Cezary

wychowanie fizyczne

Kowalewska Zyta

język polski

Kraszewska Joanna

wychowanie fizyczne

Kurdziel Karolina

wychowanie fizyczne

Lange Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, plastyka

Laskowska Anna

język niemiecki

Lech Danuta

plastyka

Lejewska Iwona

wychowanie fizyczne

Lemańczyk Elżbieta

język polski

Liberra Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

Maciejewski Krzysztof

historia, WOS, wdżwr

Maczan Kamila

edukacja wczesnoszkolna

Majchrzak – Pondo Emilia

język polski

Maliszewska Agata

religia

Manińska Ewelina

wychowawca świetlicy

Mariuszyc Kamila

wychowawca świetlicy

Markiewicz-Krasnoborska Ewa

wdżwr, nauczyciel wspomagający

Matera Dorota

język angielski

Mikołajun Anna

edukacja wczesnoszkolna

Mikołajun Jacek

informatyka

Mioduszewska Monika

pedagog

Mizińska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

Murawska Marzena

wychowanie fizyczne

Ochenkowska Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

Okuniewicz Tomasz

język angielski

Okupska Agnieszka

język polski

Ostaszewski Maciej

wychowanie fizyczne

Owczarzak Bogusława

nauczyciel bibliotekarz

Pańczyszyn Joanna

psycholog

Periżok-Kowalczyk Magdalena

historia, muzyka

Piasecka Katarzyna

nauczyciel wspomagający

Pietraszewska Elżbieta

biologia, przyroda

Piotrowski Marcin

religia

Polechońska Justyna

matematyka

Przewłocka Dorota

wychowawca świetlicy

Radziusz Konrad

wychowanie fizyczne

Rafałowska-Solecka Beata

edukacja wczesnoszkolna

Romanowicz Elżbieta

język polski

Romanowska Barbara

geografia

Ruchwa Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

Rywak Krzysztof

EDB

Sandułow Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Skorupska Anna

wychowawca świetlicy

Skrzypniak Agnieszka

pedagog

Struś Krystyna

technika, etyka, wdżwr

Strzeszewska Aleksandra

język angielski

Suska Wioletta

matematyka, informatyka

Suski Krzysztof

wychowanie fizyczne

Szarwark Dawid

informatyka

Szczepankowska Bogumiła

matematyka

Szmarz Grażyna

religia

Szutowicz Joanna

matematyka

Szymanowska Hanna

język angielski

Śliżewska Joanna

język angielski

Techmańska Ewa

chemia

Tracz Paulina

wychowanie fizyczne

Tworska Aleksandra

wychowawca świetlicy

Walasek Renata

edukacja wczesnoszkolna

Wiktorska Anna

wychowawca świetlicy

Wilczyńska Agnieszka

muzyka

Wojda Joanna

język angielski

Wołk-Lasota Marta

nauczyciel wspomagający

Wysocka Agnieszka

matematyka

Zakonek Monika

wychowawca świetlicy

Zarzeczny Marcin

wychowanie fizyczne

Zblewska-Grochowina Kamila

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający