Osiemnastka najlepsza w Polsce!

W finale Mistrzostw Polski Szkół ( Igrzyska Dzieci ) organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy, uczestniczyło 14 najlepszych drużyn z poszczególnych województw. Łącznie w imprezie zaprezentowało się ponad 200 młodych piłkarzy ręcznych.

Po sporej dawce emocjonujących meczów złote medale wywalczyła drużyna z SP 18 Koszalin! Podopieczni trener Iwony Lejewskiej i trenera Mieszka Bazylińskiego, po ciężkich meczach grupowych, w ćwierćfinale pokonali SP Żurawina 18:12, a w półfinale okazali się lepsi od szczypiornistów z SP 2 Węgrów w stosunku 17:11. W meczu o złote medale zmierzyli się z niepokonaną drużyną SP 7 Poznań. Po pełnym emocji spotkaniu, w regulaminowym czasie był remis 13:13. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzute karne, w których lepsi okazali się chłopcy z SP 18 Koszalin!

Medaliści Mistrzostw Polski Szkół ( Igrzyska Dzieci ) :

1. SP 18 Koszalin
2. SP 7 Poznań
3. SP z OMS Kwidzyn

Chłopcy na co dzień reprezentują klub KSPR Gwardia Koszalin.

Gratulujemy!