Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka świętują w 5g

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe styczniowe święta.

Każdy z nas może wtedy okazać dziadkom i pradziadkom, jak dużą rolę odgrywają w naszym życiu. To świetny moment, by spotkać się z nimi, porozmawiać i oczywiście podarować drobny upominek.

Uczniowie klasy 5 g przygotowali z tej okazji krótki występ, który uświetnił to święto. Piosenki z dawnych lat takie jak: „A ja nie chcę czekolady” czy „Gdzie się podziały tamte prywatki” wzruszyły wszystkich i nie jedna łza spłynęła po policzku. Dzieci wręczyły samodzielnie wykonane futerały na okulary dla babć oraz swoje zdjęcia, by dziadkowie mieli swoje pociechy na co dzień. Rodzice przygotowali poczęstunek, kawkę i herbatkę, a dziadkowie mogli porozmawiać z wnukami o dawnych czasach.

Może za rok spotkamy się ponownie?