Get Adobe Flash player

Sukces sportowy naszych dziewczyn

Kolejne sukcesy odniosły uczennice Osiemnastki.

W mistrzostwach Koszalina dziewczynki z klasy 6 sportowej odniosły zdecydowane zwycięstwo. Podopieczne pani Agnieszki Kaczmarek wygrały bez straty seta z drużynami z SP 17 i SP 5. Nasze zawodniczki nie dały szans rywalkom silną zagrywką i celnymi atakami. Tym samym dziewczynki zakwalifikowały się do turnieju regionalnego, w którym również mają szansę na sukces.

Końcowa klasyfikacja:
1. SP 18 Koszalin
2. SP 17 Koszalin
3. SP 5 Koszalin

Nasi chłopcy również pokazali się z jak najlepszej strony. 14 i 21 stycznia w hali Gwardii , braliśmy udział w Mistrzostwach Koszalina w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn: SP 23, SP 3, SP 7, SP 17, SP 5, SP 10 i dwa zespoły SP 18. Nasza pierwsza drużyna (uczniowie z klasy VI) , którą opiekuje się pan Mieszko Bazyliński przez fazę grupową przeszła jak burza, wygrywając wysoko wszystkie mecze. Nasz drugi zespół (uczniowie z klasy V) , którego trenerem jest pani Joanna Kraszewska odniósł również same zwycięstwa. Jednakże, chłopcy wystąpili poza konkursem i nie byli brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji. Ostatecznie mecz finałowy zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszej drużyny i mogliśmy świętować kolejny sukces Osiemnastki.

Końcowa kolejność:

1. SP 18
2. SP 3
3. SP 23

Zwycięstwo otworzyło nam drogę do Turnieju Regionalnego, w którym również mamy duże szanse na wygraną. Powodzenia!