Get Adobe Flash player

Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 20 czerwca 2018 roku na sali gimnastycznej odbyło się podsumowanie roku szkolnego 2017/2018 dla klas IV – VII.

Apel rozpoczęła uczennica klasy V b Hania Głuszko pięknym wykonaniem piosenki „Kolorowy wiatr”. Następnie, jak co roku nastąpiło przekazanie Kroniki Szkolnej, którą w tym roku szkolnym prowadziła klasa VI c. Od września 2018 roku o Kronikę Szkoły będzie dbała aktualna klasa V e.

Następnie przedstawione zostały największe osiągnięcia naszych uczniów w nauce w roku szkolnym 2017/2018. Wymieniono laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, Małych Olimpiad Przedmiotowych, laureata Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2018”, a także uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym uzyskali najwyższy średnie. Podsumowano również najważniejsze osiągnięcia sportowe.

Uczniowie otrzymali certyfikaty „Kolega/koleżanka z klasą”. W tym roku szkolnym w klasach IV – VII certyfikat otrzymało 17 uczniów.

Chwilą, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością był moment ogłoszenia przez panią Dyrektor wyników współzawodnictwa klas oraz wręczenia Pucharu Dyrektora Szkoły. Oto wyniki:
III miejsce – klasa VI c
II miejsce – klasa V a
I miejsce i Puchar Dyrektora Szkoły – klasa VI b

Spotkanie zakończył występ zespołu wokalnego wraz z solistką Hanną Głuszko pod kierunkiem pani Bogumiły Jabs, który wykonał utwór „Otwórz serce” wprowadzając wszystkich w nastrój wakacji.

Tekst: Hanna Szymanowska