Get Adobe Flash player

Spacerkiem po Koszalinie - wizyta w bibliotece

30 maja kolejny raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych zorganizowanych przez KBP, Filia nr 6 w Koszalinie.

Na początku spotkania, panie zaczarowały nas piękną legendą wg. Gracjana Bojara Fijałkowskiego „ O pięknej Linie i niestałym Janie”, zilustrowaną przez uczestników zajęć w bibliotece. Dzieci miały przyjemność obejrzeć ilustrację przy pomocy papierowego teatrzyku o nazwie KAMISHIBAI. Następnie Mrówka Bogusławka, jako przewodniczka po starym mieście przykuła uwagę słuchaczy wirtualną wędrówką po Koszalinie z historią w tle. Na zakończenie dzieci otrzymały z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka słodycze i jubileuszowe karty pocztowe z Koszalina.

To było kolejne , ciekawe i pożyteczne spotkanie edukacyjne, za które serdecznie dziękujemy

Opracowała: Kamila Zblewska-Grochowina


...::: MIGAWKI :::...