Get Adobe Flash player

Wielki sukces uczniów naszej szkoły w konkursie ...

... "The Koszalin Festival of English Lips 2018. Language in Poetry and Songs"

25 maja 2018 roku  w II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie odbył się konkurs ‘‘ The Koszalin Festival of English Lips 2018. Language in Poetry and Songs ”. Był on  rozgrywany w trzech kategoriach: piosenka angielska, recytacja poezji oraz ilustracja na temat najciekawszych brytyjskich i amerykańskich tradycji.

W festiwalu uczestniczyło około siedemdziesięciu uczniów szkół średnich i gimnazjów z Koszalina i okolic, a także Słupska.  

Jury konkursu w składzie: Pani Maria Dąbrowska, Pan Jupi Podlaszewski oraz Pani Maria Płóciennik miało  bardzo trudne zadanie w wytypowaniu laureatów, gdyż w tym roku był wyjątkowo wysoki poziom festiwalu. Obrady Jury trwały prawie godzinę! 

Tym bardziej cieszy fakt , iż mimo tak ogromnej konkurencji, nasi uczniowie znaleźli sie w czołówce  w każdej z kategorii.

 Drugie miejsce w kategorii piosenka zajęła Maja Tomaszek , uczennica klasy III B .

 Pierwsze miejsce w kategorii poezja zajęła Natalia Stefańska z klasy II D, a drugie miejsce zdobył Jakub Job z klasy II B.

Drugie miejsce w kategorii ilustracja na temat najciekawszych brytyjskich i amerykańskich tradycji  zajął Wojtek Zalewski z klasy III B.  

Gratulujemy wszystkim Laureatom i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dorota Matera


...::: MIGAWKI :::...