Get Adobe Flash player

Spelling 2018

17 kwietnia 2018 r. odbył się międzyszkolny konkurs „Spelling Champion- Mistrz Literowania”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 18.

Było to już szósta edycja konkursu. W rywalizacji wzięło udział sześć szkól: Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 23, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa z Mścic, Szkoła Podstawowa z Mielna oraz Szkoła Podstawowa nr 18. Uczestnicy konkursu wykazali się doskonałą umiejętnością literowania słów w języku angielskim. Współzawodnictwo okazało się bardzo emocjonujące, ale nie zabrakło też dobrej zabawy.

Najlepszy okazał Igor Jerzyk ze Szkoły Podstawowej z Mścic.
Drugie miejsce zajął Jan Holmik ze Szkoły Podstawowej nr 3.
Trzecie miejsce przypadło Sergiuszowi Momotowi ze Szkoły Podstawowej z Mielna.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich opiekunom za udział w konkursie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i do zobaczenie za rok!


Organizatorzy
Aleksandra Strzeszewska Małgorzata Buzała