Get Adobe Flash player

Gościliśmy panią Małgorzatę Hołub - Kowalik!

Tuż przed Świętami mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole panią Małgorzatę Hołub - Kowalik, która jest znakomitą polską lekkoatletką, sprinterką.

Pretekstem do spotkania była kampania społeczna pt. ,,Cała Polska czyta dzieciom", ale nie tylko. Uczniowie zgromadzeni w świetlicy szkolnej mieli możliwość obejrzenia medali z najważniejszych imprez światowych (w tym medalu z 2018 r. za 2. miejsce w sztafecie 4 x 400 na halowych mistrzostwach świata w Birmingham) i wysłuchania  interesujących wypowiedzi pani Małgorzaty o swojej karierze sportowej. Uczniowie chętnie zadawali pytania na tematy: stylu życia, diety, treningów, radzenia sobie ze stresem przed zawodami. Pani Małgorzata cierpliwie i wyczerpująco na nie odpowiadała, często dając uniwersalne wskazówki nie tylko dziewczętom z klasy sportowej.

Na koniec spotkania pani Małgorzata rozdała wszystkim chętnym uczniom autografy i pozowała do zdjęć.

Będziemy kibicować pani Małgorzacie Hołub - Kowalik na kolejnych zawodach! 

Dziękujemy! Klasa 1B


...::: MIGAWKI :::...