Get Adobe Flash player

Samorząd uczniowski - 2017 / 2018

Kampania Wyborcza Samorządu Uczniowskiego odbyła się w dniach 18-29 września 2017r.

Tegoroczną nowością jest skład Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas gimnazjalnych oraz naszej szkoły tworzą Radę Ośmiu, która wspiera swoich szkolnych kolegów i koleżanki oraz funkcjonowanie szkoły. Kampania wywołała wiele emocji wśród uczniów, którzy wraz z wychowawcami głosowali na wybranych kandydatów. Po przeliczeniu wszystkich głosów została wyłoniona Rada Ośmiu w składzie:

Przewodnicząca: Anna Czesyk z klasy 3b gimnazjalnej

Zastępca: Michał Zglinicki z klasy 5d

Zastępca: Weronika Czerwińska z klasy 7b

Członkowie:
Maja Baumann z klasy 3b gimnazjalnej
Bartosz Leszcz z klasy 3b gimnazjalnej
Natalia Pobocha z klasy 6c
Maja Burakiewicz z klasy 7b
Toja Murawska z klasy 3b

Opiekę nad Samorządem Uczniowskim sprawują następujący nauczyciele:
Anna Grabowicz-Cuckarew, Aleksandra Strzeszewska i Anna Korzyniewska.

Członkowie Rady Ośmiu spotkali się z Dyrekcją szkoły na spotkaniu organizacyjnym.
Pani Dyrektor Karina Gajda oraz pani Wicedyrektor Maria Kotynia pogratulowały wszystkim uczniom bycia częścią tak ważnego elementu życia szkolnego, jakim jest Samorządu Uczniowski. Przewodnicząca Rady, jak i członkowie zaprezentowali swoje pomysły oraz plany na rok szkolny 2017\2018.

Serdecznie gratulujemy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu !


Pyszne, zdrowe i kolorowe śniadania pojawiły się podczas Pikniku Śniadaniowego organizowanego w naszej szkole dnia 27 października 2017r.

Pomysłodawczyni, pani Małgorzata Sandułow zadbała, aby dzieci zjadły zdrowo i w piknikowym stylu-na kocach.

Nie dość, że ciemne pieczywo, wędlina, ser, warzywa i owoce pojawiły się w śniadaniówkach uczniów, to jeszcze uczniowie samodzielnie wykonywali zdrowe smakołyki, kanapki czy szaszłyki owocowe. Pyszności i radości było co niemiara.

Samorząd Uczniowski także tam był i wspólnie zjadł z kolegami z klasy 3a zdrowe drugie śniadanie, które jest tak ważne w zdobywaniu wiedzy.

Oby tak było na co dzień !


...::: MIGAWKI :::..