Get Adobe Flash player

Prolongata Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie

26 października 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Czarneckiego w Reczu odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów i prolongat certyfikatów Zachodniopomorskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

W trakcie uroczystej gali wzbogaconej występami artystycznymi uczniów tutejszej szkoły, w obecności wielu znamienitych gości: burmistrza miasta, pani kurator, wojewódzkiego koordynatora ds. Szkół Promujących Zdrowie, dyrektorów szkół i szkolnych koordynatorów pani dyrektor Karina Gajda odebrała prolongatę Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie dla Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie na lata 2017 – 2020. Nasz szkoła od 2006 roku należy do Zachodniopomorskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. W 2009 roku otrzymaliśmy certyfikat. Zdobycie prolongaty związane było z realizacją kolejnych działań podejmowanych przez szkołę na rzecz promocji zdrowia.

Dziękujemy społeczności szkolnej za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadań związanych z jego osiągnięciem. Jest to nasz wielki sukces w utrwalaniu zdrowego stylu życia i krok zbliżający nas do sięgnięcia po krajowy certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

 

 

Zespół do spraw promocji zdrowia.


...::: MIGAWKI :::...