Get Adobe Flash player

ZASTĘPSTWA

13 grudnia 2017 (środa)

 

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. M. Murawska

6

2GC

--------------------------

klasa zwolniona po gimnazjadzie

7

2GC

---------------------------

klasa zwolniona po gimnazjadzie

8

3 GA

---------------------------

grupa p. M. Murawskiej idzie do domu

9

2 GB

---------------------------

 grupa p. M. Murawskiej idzie do domu

p. J. Kraszewska

2

4a

p. K. Jagiełło *

wf

3

4a

p. K. Jagiełło *

wf

5

5b

p. A. Kaczmarek *

wf

6

5d

p. M. Ostaszewski

wf

p. A. Maliszewska

4

1c

p. G. Szmarz *

religia

5

3g

p. M. Haczykowska *

matematyka

p. E. Ruchwa

4

 

 1e

p. M. Wyżlic *


p. M. Wyżlic *


p. M. Wyżlic *


p. M. Wyżlic *

edukacja


edukacja


edukacja


edukacja

5

6

7

p. K. Struś

5

5c

p. A Laskowska

technika (zamiast 2 GC)

6

6c

p. N. Karwat *

technika

7

6b

--------------------------

klasa idzie do domu

8

7d

--------------------------

klasa idzie do domu

Uwaga!!!

Od 1 do 4 godziny lekcyjnej odbywa się w naszej szkole Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. Klasa 2 GC po zawodach zwolniona do domu.
Uczennice klasy 3 GC pomoc przy organizacji Gimnazjady (wg załączonej listy).
Klasy mające lekcje wychowania fizycznego w czasie trwania zawodów pozostają na sali gimnastycznej i dopingują Naszym!!!

Na 8 lekcji klasa 3 GC język angielski z p. A. Prabucką (całość).

Nauczyciele w gotowości do zastępstw:
1 lekcja – p. M. Trojan
2 lekcja – p. J. Zdun
3 lekcja – p. M. Trojan
4 lekcja - p. A. Grabowicz-Cuckarew
5 lekcja - p. A. Kempa
8 lekcja – p. A. Wysocka,  p. B. Kossakowska – Stopa

 

ZASTĘPSTWA

12 grudnia 2017 (wtorek)

 

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. M. Murawska

1

2 GC

---------------------------------

klasa przychodzi na 9:50

2

2 GC

---------------------------------

klasa przychodzi na 9:50

5

3g

p. I. Lejewska *

basen

6

3g

p. I. Lejewska *

basen

p. E. Ruchwa

6

1e

p. A. Mikołajun *

edukacja

7

1e

p. A. Mikołajun *

edukacja

8

1e

p. A. Mikołajun *

edukacja

p. M. Ostaszewski

5

3 GC

p. A. Majchrowska *

wf

6

3 GC

p. K. Radziusz *

wf

8

3c

p. K. Rywak *

basen

9

3c

p. K. Rywak *

basen

p. JA. Kaczmarek

6

4b

p. Ł. Drożdżal *

wf

7

6e

p. A. Majchrowska *

wf

8

6a

-------------------------------

zawody

9

6a

-------------------------------

zawody

p. A. Okupska

1

3 GD

-------------------------------

klasa przychodzi na 8:55

2

3 GE

p. A. Laskowska *

jęz. niemiecki (całość)

3

4b

p. A. Kwaśnica *

jęz. polski

4

2 GD

p. M. Buzała

jęz. angielski (zamiast grupy 5a)

4 l. p. A. Korzyniewska w 5a  - jęz. angielski (całość)

4l. p. H. Szymanowska w 6a - jęz. angielski (całość)

Klasa 5a – dziewczęta zawody z M.  Ostaszewskim

Klasa 6a – dziewczęta zawody z A. Kaczmarek

Gotowość do zastępstwa:

4l. p. D. Szarwark

ZASTĘPSTWA

11 grudnia 2017 (poniedziałek)

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. M. Murawska

1

2 GC

---------------------------------

klasa przychodzi na 9:50

2

2 GC

---------------------------------

klasa przychodzi na 9:50

3

2 GB

---------------------------------

klasa przychodzi na 11:40

4

2 GB

---------------------------------

klasa przychodzi na 11:40

p. E. Ruchwa

6

1e

p. A. Mikołajun *

edukacja

7

1e

p. A. Mikołajun *

edukacja

8

1e

p. A. Mikołajun *

edukacja

p. P. Byrzykowska

5

7c

--------------------------------

wycieczka

7

7b

p. J. Zdun

jęz. polski (zamiast 7c)

p. J. Szutowicz

2

7c

p. J. Piątkowska

przyroda (zamiast 5b)

3

2 GE

p. K. Struś

matematyka (zamiast 5b)

p. B. Szczepankowska

2

6c

p. E. Grześkowiak

historia (zamiast 5e)

3

5c

p. E. Pietraszewska

przyroda (zamiast 5e)

p. E. Markiewicz – Krasnoborska

8

5c

---------------------------------

klasa idzie do domu
(odwołuje M. Niesłuchowski)

 

Klasa 7c – wycieczka z wychowawcą -  5, 6, 7 lekcja

Klasa 5b – wycieczka z wychowawcą -  1, 2, 3 lekcja

Klasa 5e – wycieczka z wychowawcą -  1, 2, 3 lekcja

 

UWAGA !!!

Zajęcia DSD dla klas 6 SP z p. P. Byrzykowską – ODWOŁANE !!!

 

ZASTĘPSTWA

8 grudnia 2017 (piątek)

Przepraszamy za późne opublikowanie zastępstw ze względów technicznych.

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. M. Murawska

6

3 GA

---------------------------------

grupa p. M. Murawskiej idzie do domu

7

2 GC

---------------------------------

grupa p. M. Murawskiej idzie do domu

8

2 GC

---------------------------------

grupa p. M. Murawskiej idzie do domu

9

2 GB

---------------------------------

grupa p. M. Murawskiej idzie do domu

p. K. Kaleczyc

1

6e

---------------------------------

klasa przychodzi na 8:55
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

3

6b

p. J. Szutowicz *

matematyka

5

6d

p. A. Wysocka *

matematyka

p. J. Kraszewska

 

1

5b

---------------------------------

klasa przychodzi na 9:50
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

2

5b

---------------------------------

3

3d

p. A. Kaczmarek *

basen

4

3d

p. A. Kaczmarek *

5

4a

p. Ł. Drożdżal

wf

7

5e

---------------------------------

klasa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

8

5e

---------------------------------

p. M. Bazyliński

4

7b

p. K. Jagiełło

wf (zamiast 2GD)

5

5a

---------------------------------

zawody

6

5a

---------------------------------

zawody

8

3f

p. M. Ostaszewski *

basen

9

3f

p. M. Ostaszewski *

basen

p. I. Lejewska

1

6a

---------------------------------

zawody

2

6a

---------------------------------

zawody

3

MK

p. Ł. Drożdżal *

wf

4

6b

p. B. Ciesielski

wf (zamiast 2GD)

p. A. Mikołajun

5

1a

p. E. Gumińska *

edukacja

6

1a

p. E. Gumińska *

edukacja

7

1a

p. E. Gumińska *

edukacja

8

1a

p. E. Gumińska *

edukacja

p. E. Ruchwa

1

1e

p. A. Burdach *

edukacja

2

1e

p. A. Burdach *

edukacja

4

1e

p. M. Omulecka *

edukacja

5

1e

p. M. Omulecka *

edukacja

p. K. Maciejewski

4

2 GB

p. W. Suska *

matematyka

5

2 GB

p. A. Okupska

jęz polski (zamiast 2 GD)

6

2 GD

--------------------------------

wycieczka

7

3 GB

--------------------------------

klasa idzie do domu

8

3 GB

---------------------------------

klasa idzie do domu

 

Wyjazd na zawody w piłce ręcznej chłopców:

chłopcy z klas 4a, 5a, 6a.

Klasa 2 GD – wycieczka z wychowawcą -  4, 5, 6, 7 i 8 lekcja