Get Adobe Flash player

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

W dniu 23 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa od swoich wychowawców i jednocześnie rozpoczęli zasłużony odpoczynek po intensywnej dziesięciomiesięcznej pracy.

Szczególnie uroczyście zakończenie roku szkolnego obchodziły klasy III, kończąc pierwszy etap edukacji szkolnej. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie klas III zachwyciły wszystkich brawurowym wykonaniem tanecznym Poloneza, dedykując ten staropolski taniec wszystkim zgromadzonym.  Uroczystość odbyła się w dwóch turach. Zaszczycili ją znamienici goście: Senator Rzeczypospolitej Polskiej pan Piotr Zientarski, przewodnicząca Rady Rodziców pani Dagmara Podraza-Olech, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców pan Adam Szałek. W uroczystości uczestniczyli również rodzice uczniów, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły.

Po przemówieniu pani Dyrektor Karina Gajda wręczyła uczniom dyplomy ukończenia pierwszego etapu edukacji szkolnej. Następnie nastąpiło wręczenie przez panią Dyrektor podziękowań wszystkim rodzicom, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły. Zgromadzeni na sali mieli przyjemność obejrzeć ciekawy program artystyczny w wykonaniu trzecioklasistów „Podróż na wyspy szczęścia” oraz wysłuchać różnorodnych interpretacji piosenek.

Na zakończenie uczniowie złożyli podziękowania dyrekcji i nauczycielom za troskę i opiekę oraz to, że czuli się tu swobodni, rozumiani, bezpieczni oraz stawali się bogatsi w wiedzę i umiejętności.

Wszystkim dzieciom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu i rodzicom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, aby we wrześniu wrócili do szkoły zdrowi, wypoczęci i pełni zapału do pracy.

Tekst: Hanna Szymanowska