Get Adobe Flash player

Apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017

Apel rozpoczęła uczennica klasy IV b Patrycja Nykiel ”, która wraz z towarzyszeniem chóru szkolnego wykonała piosenkę „7 mil do nieba”. Następnie miało miejsce przekazanie Kroniki Szkolnej, którą w bieżącym roku szkolnym prowadziła klasa V b. Od 1 września 2017 roku o Kronikę Szkoły będzie dbała aktualna klasa V c.

Następnie przedstawiono najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów w nauce w roku szkolnym 2016/2017. Wymieniono laureatkę oraz finalistów Wojewódzkich konkursów Przedmiotowych, laureatów Małych Olimpiad Przedmiotowych, a także uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym uzyskali najwyższe średnie w nauce. Podsumowano również najważniejsze osiągnięcia sportowe.

Kolejnym ważnym punktem było wręczenie przez panią Wicedyrektor Marię Kotynię i panią Wicedyrektor Krystynę Andrzejewską - Gutfrańską certyfikatów „Kolega/koleżanka z klasą”. W tym roku szkolnym certyfikat ten otrzymało 48 uczniów naszej szkoły. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wręczyli uczniom podziękowania za pracę w Radzie Ośmiu.

Chwilą, na która wszyscy czekali z niecierpliwością był moment ogłoszenia przez panie wicedyrektor wyników współzawodnictwa klas i wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły. Oto wyniki:

III miejsce - klasa IV d

II miejsce  - klasa IV b

I miejsce i Puchar Dyrektora Szkoły – klasa VI c

Spotkanie zakończył występ chóru szkolnego pod kierunkiem pani Bogumiły Jabs, który wykonał piosenkę „Śpiewam i tańczę” wprowadzając wszystkich w nastrój wakacji.

Tekst: Hanna Szymanowska


...::: MIGAWKI :::...