Get Adobe Flash player

Działania Samorządu Uczniowskiego w marcu

Na początku marca ogłosiliśmy wyniki konkursu fotograficznego pt. „Zwierzęta w obiektywie”. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych zdjęć i wybór był bardzo trudny. Po burzliwej dyskusji udał nam się podjąć decyzję i wyłoniliśmy zwycięzców konkursu.

I miejsce zajęła Natalia Stadnik z klasy 3c, II miejsce przypadło Adrianowi Brodeckiemu z klasy 2h, a trzecie miejsce zajęła Aleksandra Lenart z klasy 3d. Wyróżnienia otrzymali: Zofia Owsiak z klasy 6b oraz Daniel Utecht z 2h. Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

9 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla rodziców przyszłorocznych klas I. Tego dnia pełniliśmy rolę przewodników po szkole oraz udzielaliśmy rodzicom i ich pociechom wielu cennych informacji. Zapraszaliśmy naszych gości do odwidzenia sal lekcyjnych, w których odbywały się zajęcia otwarte. Mamy nadzieję, że przyszli uczniowie chętnie wrócą do naszej szkoły już we wrześniu!

21 marca obchodziliśmy PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Obchody tego dnia już na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. W tym dniu uczniowie mogli przyjść do szkoły w piżamie, włożyć zabawne nakrycie głowy lub wykonać szaloną fryzurę. W szkole było bardzo wesoło! Na korytarzach rozbrzmiewała muzyka, a przedstawiciele SU zorganizowali stoisko, na którym malowali twarze chętnym uczniom. Pierwszy dzień wiosny, to także dzień w którym przyznajemy tytuły „Koleżanka/ kolega z klasą”. W sumie przyznano 91 tytułów - 51 w klasach 2-3 i 40 w klasach 4-6. Wszystkim zdobywcom tego zaszczytnego tytułu serdecznie gratulujemy!