Get Adobe Flash player

Działania Samorządu Uczniowskiego w listopadzie

21 listopada z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień przyznano tytułu Kolega/ Koleżanka z klasą. W klasach II-III przyznano 50 tytułów, a w klasach IV-VI 40. Zdobywcy tego zaszczytnego tytułu otrzymali odznaki z rąk członków Samorządu Uczniowskiego. Koleżankom i kolegom z klasą serdecznie gratulujemy!

W listopadzie Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs literacki pt. „Wiersz o Misiu”. Do udziału w konkursie zgłoszono ponad 40 wierszy. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w Dniu Pluszowego Misia przypadającego 25 listopada. Zwycięzcą konkursu został Kacper Górnaś z klasy III e, drugie miejsce zajęła Joanna Wiśniewska z klasy III g, a trzeci była Nikola Bień z klasy II g. Przyznano także trzy wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymali pluszowe misie i dyplomy. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału za rok!

Listopad to miesiąc, w którym ogłaszamy dwie bardzo ważne akcje charytatywne. Są to: „Góra Grosza” oraz „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Podsumowanie „Góry Grosza” nastąpi dopiero w styczniu. Akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” jest w tym roku skierowana do matek i dzieci z Domu samotnej matki w Koszalinie i potrwa do 9 grudnia. Mamy nadzieję, że i tym razem uczniowie i rodzice nas nie zawiodą i chętnie przyłączą się do naszych akcji.