Get Adobe Flash player

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017 Od 19 do 23 września trwała w naszej szkole kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje sylwetki na przygotowanych własnoręcznie plakatach wyborczych, które następnie zostały zaprezentowane w holu na parterze.

Kandydaci opisali swoje propozycje i pomysły, które chcieliby realizować pracując w Samorządzie Uczniowskim. W kolejnym tygodniu odbyło się głosowanie w klasach podczas zajęć z wychowawcą. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata. Po przeliczeniu wszystkich głosów została wyłoniona Rada Ośmiu w składzie:

Maja Rokicka kl. VI C – przewodnicząca
Olga Zioła kl. V D – zastępca
Tomasz Lisowski kl. VI B- zastępca

Członkowie:

Zuzanna Waliszewska kl. V C
Natalia Litwin kl. V C
Weronika Czerwińska kl. VI B
Marta Miksa kl. V C
Kinga Kucharska kl. V B

Serdecznie gratulujemy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu i życzymy owocnej pracy!!!