Get Adobe Flash player

Juhu - wakacje!

Zakończenie edukacji w szkole podstawowej to ważny moment w uczniowskim życiu.

Zamykają się bowiem drzwi jednej szkoły, a otwierają - drugiej. 23 czerwca 2016 r. pożegnaliśmy uroczyście naszych szóstoklasistów. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. W obecności rodziców, zaproszonych gości, a także grona pedagogicznego pani Dyrektor Karina Gajda nagrodziła  najwybitniejszych uczniów i podziękowała najaktywniejszym rodzicom. Sportowcom otrzymali okolicznościowe puchary. Wyróżnieni zostali laureaci konkursów przedmiotowych. Uhonorowana została również Hanna Warzyńska, która za swoje osiągnięcia naukowe oraz postawę wzorowego ucznia otrzymała statuetkę Janek.

Tradycyjnie uczniowie klas szóstych przekazali poczet sztandarowy wybranej reprezentacji klas piątych. Uczniowie klas szóstych podarowali szkole na ręce Pani Dyrektor kolejną kopię obrazu Jana Matejki, tym razem był to portret Stanisława Augusta Poniatowskiego. Klasa I f wręczyła absolwentom upominki w postaci małych misiów pluszowych. Nie zabrakło wzruszeń przy rozwiązaniu klas, które nastąpiło podczas symbolicznego odcięcia balonów, które niczym motyle odleciały w świat.

24 czerwca 2016 r. o godzinie 8.00 uczniowie klas VI otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia z wyników sprawdzianu. Życzymy im powodzenia w gimnazjum!

24 czerwca 2016 r. o godzinie 11.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Uczniowie klas trzecich rozpoczęli uroczystość przepięknym polonezem. Trzecioklasiści na zakończenie pierwszego etapu edukacji szkolnej otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz świadectwa. Podziękowania skierowane były również do rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły. W trakcie uroczystości można było wysłuchać i obejrzeć ciekawie przygotowany  program artystyczny w wykonaniu trzecioklasistów.


 
Dziękujemy wszystkim za udział w tych pięknych uroczystościach, a uczniom i nauczycielom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.


...::: MIGAWKI :::...