Get Adobe Flash player

Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych nagrodzeni

14 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów przedmiotowych szkół podstawowych i gimnazjów, których organizatorem jest Zachodniopomorski Kurator Oświaty oraz Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”, a także Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny".

Przybyła do nas ponad setka laureatów wraz z opiekunami, dyrektorami szkół i rodzicami. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Pan Robert Stępień, który pogratulował sukcesu laureatom, nauczycielom i rodzicom. Gościem uroczystości był przedstawiciel Wojewody Zachodniopomorskiego Dyrektor Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie Pan Paweł Michalak. Obecna była także Dyrektor koszalińskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Szczecinie Pani Anna Mazurek wraz z pracownikami Delegatury.

Przed uroczystym wręczeniem nagród Kuratora Oświaty zgromadzeni obejrzeli przedstawienie pt. „Opowieść o dobrych Julkach z Jamna" na podstawie książki Emilii Szybistej i Zofii Zawilskiej pt. "Teatr legend". W ten sposób pragnęliśmy przybliżyć kulturę ludową wywodzącą się z Jamna, najmłodszej dzielnicy Koszalina.

Laureaci otrzymali okolicznościowe statuetki i dyplomy, nagrodzeni zostali także laureaci „Kangura Matematycznego”. Jesteśmy dumni z naszego ucznia klasy 4c Mikołaja Strzeszewskiego, który jest laureatem tego konkursu. Wśród laureatów z gimnazjów znalazła się spora grupa naszych absolwentów.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym im życzymy dalszych sukcesów.


...::: MIGAWKI :::...