Get Adobe Flash player

Spelling Champion - Mistrz Literowania

26 kwietnia 2017 r. odbył się międzyszkolny konkurs „Spelling Champion- Mistrz Literowania”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 18.

Była to już V edycja konkursu. W rywalizacji wzięło udział pięć szkół: Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa z Będzina, Zespół Szkół nr 13, Zespół Szkół nr 11 oraz Szkoła Podstawowa nr 18. Uczestnicy konkursu wykazali się doskonałą umiejętnością literowania angielskich słów. Współzawodnictwo okazało się bardzo emocjonujące, ale nie zabrakło też uśmiechu na twarzach uczestników. Najlepszy okazał się Tymoteusz Waniewski z SP 18, drugie miejsce zajęła Olivia Piwoński z SP 18, trzecie miejsce przypadło Karolowi Adamiakowi z Zespołu Szkół nr 13. Warto dodać, że w zeszłym roku to właśnie Karol Adamiak był zwycięzcą konkursu. Serdecznie dziękujemy uczniom i ich opiekunom za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy
Aleksandra Strzeszewska Małgorzata Buzała