Get Adobe Flash player

Finał wojewódzki w piłkę ręczną chłopców

W Resku odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców. W turnieju szczypiorniaka uczestniczyły cztery najlepsze szkolne drużyny w województwie zachodniopomorskim, w tym zawodnicy SP 18 Koszalin, którzy w turnieju spisali się znakomicie zdobywając srebrne medale.

Podczas rozgrywek na parkiecie rywalizowało ponad 60 szczypiornistów. Podopieczni trenera Mieszka Bazylińskiego pokonali szczypiornistów z SP Resko w stosunku 19-7, natomiast w meczu o złote medale minimalnie ulegli SP 55 Szczecin 11-14.

Srebrni medaliści z SP 18: Paweł Jezierski(kapitan zespołu), Jakub Radziun, Michał Łapucha, Aleksander Jaruga, Dominik Martusewicz, Hubert Kamiński, Maciej Krysiński, Jakub Usik, Michał Polaszek, Marcel Strzyżewski, Wojciech Pawliszyn, Adam Witkowski  

Poniżej prezentujemy pełną klasyfikację końcową:

1. SP 55 Szczecin

2. SP 18 Koszalin

3. SP 71 Szczecin

4. SP Resko


...::: MIGAWKI :::...