Get Adobe Flash player

Konkurs wokalny „Słowiki Osiemnastki”.

11 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole konkurs wokalny pod nazwą „Słowiki Osiemnastki”. Konkurs zorganizowała nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, p. Anna Gunerka. Był on skierowany zarówno do uczniów klas I-III, jak i uczniów klas IV-VI. Każdy wychowawca mógł zgłosić jednego uczestnika. W konkursie wzięło udział 17 osób.

Występy oceniało jury w składzie: p. Bogumiła Jabs, p. Marta Haczykowska oraz p. Anna Gunerka.

Zaprezentowany przez uczestników poziom był niezwykle wysoki, uczniowie zachwycili publiczność swoim muzycznym talentem. Jury miało nie lada wyzwanie przy wyborze laureatów, dlatego też wyróżniono wszystkich pozostałych uczestników, którzy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na pokazie szkolnych talentów w ramach Festynu Rodzinnego  „Piknik Trzech Pokoleń”, który odbędzie się 3 czerwca 2017 r.

Oto lista zwycięzców:

W kategorii klas I-III:

I miesjce – Hanna Golea kl. 3e

II miejsce – Maja Zaręba kl. 2a

III miejsce – Zuzanna Kołecka kl. 2h

W kategorii klas IV-VI:

I miesjce – Patrycja Nykiel kl. 4b

II miejsce –  Izabela Lankut kl. 4e

III miejsce –  Agnieszka Herman kl. 4c

Wyróżnienia:

- Hanna Husejko kl. 1a

- Wiktor Jacuła kl. 2b

- Julia Kwiatkowska kl. 2d

- Zuzanna Zdesenko kl. 2e

- Joanna Kaczmarek kl. 2g

- Maja Chłodnicka kl. 3c

- Bartłomiej Piłatowski kl. 3f

- Julia Monkiewicz kl. 3g

- Amelia Kośka kl. 4d

- Anna Szukajło kl. 5a

- Julia Szachewicz kl. 5e

Serdecznie gratulujemy!


...::: MIGAWKI :::...